Ogłoszenie towarzyskie: Masaż pełen namiętności

48060

dolnośląskie: Wrocław - Stare Miasto (Stare Miasto)

sex fotka

I speak English.

Treść anonsu: Masaż pełen namiętności

sex poland Witam i zapraszam tych spragnionych ciepła, przyjemności , relaksu i oddechu na spotkanie z moją skromną osobą ;)
Nazywam się Wiktoria i postaram się zadbać o Ciebie tak jak nikt dotychczas :)
Podczas wizyty u mnie zaznasz;
* relaksu płynącego z rozluźnionych mięśni ,
*ciepła gdyż taką osobą jestem,
*oddechu od całej codzienności - lubię rozmawiać , jestem nie głupią kobietą i na każdy temat chętnie się wypowiem o ile takie będzie twoje życzenie ;)
*przyjemności którą poczujesz z każdym moim ruchem w obrębie twojej męskości ;)
Lubię swoją prace i to przekłada się na energię jaką ode mnie dostaniesz , mam nadzieję i do tego będę dążyć byś wyszedł ode mnie maksymalnie zadowolony :)

Wszystko naturalnie i na luzie , nie czekam od seansu do seansu by dzień się skończył , a wręcz przeciwnie karmię się tym i czuję satysfakcję gdy może starania nie idą na marne .

Nie oferuję żadnych usług seksualnych , oczekuję szacunku i takim też Cię obdarzę... co z tym zrobisz?? Tego nie wiem , ale polecam się i zapraszam do kameralnego lokum pełnego klimatu i przyjaznej atmosfery :)

Pozdrawiam ,
Wiktoria.

P.s. Pierwsza wizyta z rabatem 50 zł

sex english Hello and welcome to those who are thirsty for warmth, pleasure, relaxation and breath to meet my humble person;) My name is Wiktoria and I will try to take care of you like no one before :) During your visit with me, you will know; * relaxation flowing from relaxed muscles, * warm because I am such a person, * breath from everyday life - I like to talk, I'm not a stupid woman and I will be happy to say something about it, if you wish;) * the pleasure that you will feel with my every move within your manhood;) I like my work and this translates into the energy you will get from me, I hope and this is what I will strive to make you as happy as possible from me :) Everything is natural and easy, I do not wait from the session to the session for the day to end, on the contrary, I feed on it and feel satisfaction when maybe the efforts are not wasted. I do not offer any sexual services, I expect respect and I will give you that too ... what will you do with it ?? I don't know, but I recommend myself and invite you to an intimate place full of climate and a friendly atmosphere :) Greetings , Victoria.

Dodatkowy opis:

Masaż nagim ciałem 250 zł
Masaż body to body 250 zł
Masaż tantryczny 200 zł
Masaż lingam w cenie każdego masażu
Masaż erotyczny 250 zł

Komentarze i oceny

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)
Przetwarzanie... prosimy o cierpliwość.

Loading